Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
379
Makale Görünüm Sayısı
1728372

Geçtiğimiz yıl Haziran ayında ilçemiz Eskişehir Yolu’na yapılan “Gurbetin Başkenti Emirdağ” başlıklı şehir giriş tagının ardından ilçemiz 15 Temmuz Şehitler Caddesi’ne yerleştirilecek olan “Türküler Diyarı” başlıklı şehir tagının da geçtiğimiz günlerde montajına başlandı.
Eski adıyla Konya Caddesi yeni adıyla 15 Temmuz Şehitler Caddesi’nde devam eden çalışmalar sonucu şehir giriş tagı dün itibariyle caddeye yerleştirildi.
Bilindiği üzere başta Belçika olmak üzere Avrupa ülkelerinde 100 binin üzerinde hemşehrimizin yaşadığı biliniyor. Bu nedenle Eskişehir Caddesi’ne geçtiğimiz yıl “Gurbetin Başkenti Emirdağ” başlıklı şehir giriş tagı yapılmıştı.
Birçok türküye kaynaklık eden ve türküleriyle ünlü bir diğer özelliğiyle öne çıkan ilçemiz 15 Temmuz Şehitler Caddesi’ne de “Türküler Diyarı” şehir giriş tagı yerleştirilmesi kararlaştırılmıştı.
İlçemiz Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ilçemizin Afyonkarahisar ve Suvermez girişlerine de şehir giriş taglarının önümüzdeki yıllarda yapılacağını belirtmişti. >Emirdağ Gazetesi

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile