Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
446
Makale Görünüm Sayısı
1874202

Emirdağ Ülkü Ocakları ilçemizde askere gidecek olan genç kardeşlerimiz için 7 Şubat 2017 Salı günü ilçemiz Otogar Kafeterya’da bir program düzenledi.

Program akşam yemeği ile başlarken canlı müzik dinletisiyle devam etti. Düzenlenen programa Emirdağ Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan Diker, askere gidecek olan gençler ve çok sayıda misafir katıldı. Sevinç, hüzün ve gözyaşının hep birlikte yaşandığı gecede askere gidecek olan gençlere ve yakınlarına çeşitli hediyeler verilirken , Emirdağ Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan DİKER konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Diker açıklamasında şu satırlara yer verdi :

 

‘’Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ,Cumhuriyeti gençlere emanet etmiştir. Atalarımızın kanlarıyla suladığı vatan topraklarında görev yapma sırası genç arkadaşlarımıza gelmiştir. Mehmetçiklerimizin ve kınalı kuzularımız Türk milletinin gönlünde ayrı bir yere sahiptir.Bizler de Emirdağ Ülkü Ocakları olarak ilçemizde askere gidecek olan genç arkadaşlarımıza moral kaynağı yaratmak amacıyla bir program düzenlemeyi uygun bulduk.Allah genç arkadaşlarımıza vatani görevlerini en hayırlı bir şekilde yapmayı ve onurlu bir şekilde devretmeyi nasip etsin. Allah hepsinin yardımcısı olsun” dedi.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile