Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
446
Makale Görünüm Sayısı
1874211

Geçtiğimiz Pazartesi günü ilçemiz EKDAD Başkanı ve Yönetimi ilçemiz Kaymakamı Hüseyin SAYIN’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

EKDAD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeni seçilen Metin AKIN ve EKDAD Yönetimi geçtiğimiz Pazartesi günü Kaymakam Sayın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında EKDAD’la ilgili bilgiler veren EKDAD Eski Başkanı Abdullah HALAÇ, EKDAD’ın Emirdağ’daki faaliyetlerini ve Emirdağ için yapılacak olan çalışmalar hakkında Kaymakam Sayın’a bilgiler verdi.

Ziyarette; EKDAD Başkanı Metin AKIN ilçemiz Meslek Yüksekokulu’na açılması planlanan 4 yıllık yüksekokuldan, Pınarbaşı’nda bulunan sıcak suyla ilgili yapılması planlanan tesislerle ilgili ve komşu ilçe Bolvadin’de ile 6 bin nüfuslu  (Eskişehir’e 70 km. uzaklıktaki) Beylikova ilçesinde bulunan ancak ilçemizde bulunmayan Fen Lisesi’nin ilçemize de kazandırılmasıyla ilgili yapılan çalışmalardan bahsederek Kaymakam Sayın’ın da bu konularda desteğini istediklerini belirtti.

Bunun yanısıra Metin AKIN ziyarette; yine gündemde olan askeriyenin ilçelere kuracağı birliklerden bir tanesinin de Emirdağ’a kurulması ile ilgili takipte olduklarını dile getirdi.

İlçemiz Kaymakamı Hüseyin SAYIN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Emirdağ’ın gelişimi ve kalkınması için hep birlikte hareket edeceklerini dile getirdi.

KAYMAKAMLIKTAN SONRA BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARET EDİLDİ

Kaymakamlık ziyaretinin ardından EKDAD Başkanı ve Yönetim Kurulu Belediye Başkanı U.Serdar KARGIN’ı makamında ziyaret ederek ilçemiz Kaymakamı’na anlatılan konularla ilgili Başkan Kargın’dan da destek istedi.

Kargın ise; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Emirdağ ile ilgili her türlü projeye destek olacaklarını belirtti.

Ziyaret; karşılıklı fikir alışverişlerinin ardından son buldu.

 

Bilindiği gibi EKDAD, Ocak ayının 1’inde seçime gitmiş ve yeni Yönetim Kurulu Başkanı Metin Akın olmuştu. Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı ziyaretlerine Metin Akın’ın yanısıra; eski Başkan Abdullah Halaç, ilçemiz esnaflarından Halil Sivrice, MHP İlçe Eski Başkanı Ceylan Morca, Av. İ. Coşkun Özpolat, Dr. Hacı Bayram Gürbüz, Tercüman Emine Okutan, Ergun Yardımcı da katıldılar.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile