Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
353
Makale Görünüm Sayısı
1610358

Dün ilçemiz Öğretmenevinde; Afyonkarahisar Merkez ve tüm ilçelerdeki Anadolu Liseleri Müdürleri, Fen Liseleri Müdürleri, Sosyal Bilimler Liseleri Müdürleri arasında bir istişare toplantısı düzenlendi. 

Saat 09.00 civarında başlayan toplantıya Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçemiz Metin Zülbiye Sarı Anadolu Lisesi, Emirdağ Anadolu Lisesi ve Aziziye Anadolu Lisesi ev sahipliği yaptı.

Toplantıda genel itibariyle; Afyonkarahisar ve ilçelerindeki Anadolu, Fen ve Sosyal Bilimler Liselerinin uygulamaları, başarı durumları ve ahlaki gelişimleri masaya yatırıldı. Geçen ay İhsaniye ilçesinin ev sahipliği yaptığı toplantıya bu ay da ilçemiz ev sahipliği yaptı.

Bununla beraber toplantıya katılan müdür ve öğretmenlere ilçemiz tanıtılarak ilçemizle ilgili bilgiler verildi.

Sabah saatlerinde başlayan toplantıda; ilk olarak katılımcılara ilçemizin tanıtımı ile ilgili bir video izlettirildi. Videoda Emirbaba, Amorium, ilçemizin tarihsel gelişimine ve Kurtuluş Savaşı’ndaki rolüne yer verildi.

İlçemiz Öğretmenevinde başlayan toplantıya katılan eğitimciler daha sonra ilçemiz Adayazı Köyü’ndeki Bilim Fuarı’na geçerek burada incelemelerde bulundular. 

Öğle yemeği molasının ardından müdürler ve öğretmenler ilçemiz Davulga Belediyesi’nde bulunan Amorium (Hisarköy)’ü ziyaret ederek burada incelemeler yaptılar. Son olarak da müdür ve öğretmenler ilçemiz Organize Sanayi Bölgesi’ni Şamil Çil’in rehberliğinde ziyaret ederek burada incelemeler yaptılar.

İlçemizdeki ziyaretlerin ve incelemelerin ardından İl Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ın da aralarında bulunduğu müdür ve öğretmenler ilçemizden memnun bir şekilde ayrıldılar.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile