Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
446
Makale Görünüm Sayısı
1874253

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Emirdağ Spor Kulübü yeni yönetimi tarafından organize edilen istişare toplantısına Kaymakam Bilici, Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ile birlikte katılım sağladı. Toplantıya ilçemizdeki sivil toplum örgütlerinin başkanları da katılım sağladı.
Toplantıda, Emirdağ Spor’un yeni sezon hedefleri, ihtiyaçları ve yapılacak projeleri konuşulurken, her alanda olduğu gibi futbol alanında da gençlerin yanında olduğunu belirten Kaymakam Bilici, “Emirdağ Spor Kulübü başkanlığına yeni seçilen Hüseyin Akçeşme’ye yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor ve Emirdağ Spor’a yeni sezonda başarılar diliyorum. Biz Kaymakamlık olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Emirdağ Spor bu yıl inşallah Belediye Başkanımız tarafından yenilenen şehir stadyumunda çok iyi sonuçlar alır ve hak ettiği yerlere gelir” dedi.
Emirdağ için, Emirdağ Spor için çalışmaların devam ettiğini, en son Emirdağ Şehir Stadyumu zemin yenileme çalışması yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Koyuncu, “Her gencin hayali futbolcu olmaktır. Bizlerde gençlik yıllarımızda futbol oynadık. Sevgili gençler çok iyi imkânlar içerisindeler. Bizler gençlerimiz için ne yapabilirizin derdindeyiz. Elimizdeki imkânlar dâhilinde ilçemizde spor faaliyetlerinin gelişmesi amacıyla çalışmalar yapmaktayız. Bu vesile ile Emirdağ Spor kulübümüze yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile