Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
446
Makale Görünüm Sayısı
1874243

Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Geçtiğimiz Pazartesi yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla beraber ilçemiz Emniyet Müdürlüğü tarafından, Emniyet Müdürü Erdal Yanık başkanlığında, öğrencilerin huzur ve güven ortamında eğitim hayatlarını sürdürmeleri ve güvenli bir çevrede gelişimlerini devam ettirmeleri amacıyla, okul çevrelerinde ve okula ulaşım güzergahlarında bulunan park, bahçe, internet kafe, metruk binalar ve okul servis araçlarında asayiş ve trafik açısından kontrol ve denetimler yapıldı.
İlçe Emniyet Müdürü Yanık, öğrencileri okullarda ziyaret ederek yaya geçidi kullanımı, okul servis araçlarında seyahat kuralları, güvenli geçiş alanları, bağımlılık yapan maddelerin zararları ve dijital güvenlik konularında bilgilendirmeler yaptı. Bunun yanı sıra sosyal mesafe kuralları ve hijyen şartları hakkında da öğrencilere bilgiler verildi.
“DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDECEK”
Emniyet Müdürü Yanık, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza değer veriyoruz, bu nedenle denetimleri eğitim-öğretim yılının sonuna kadar düzenli bir şekilde devam ettireceğiz” dedi.
Yanık, sosyal medya hesabından da konuyla ilgili bir video paylaşarak öğrencilerde uyarılarda bulundu ve çocukların kendileri için değerli olduğunu belirtti.
>Mustafa KOYUNCU

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile