Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
424
Makale Görünüm Sayısı
1851743

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener geçtiğimiz Pazartesi günü ilçemizi ziyaret ederek ilçemiz esnafının sorunlarını dinledi.
İlçemiz Cumhuriyet Mey danı’nda davul ve zurnalarla karşılanan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın yanısıra İYİ Parti İl Başkanı Muham- met Mısırlıoğlu, ilçe Başkanı Ergün Yardımcı ile çevre il ve ilçelerden gelen kalabalık bir partili grubu eşlik etti.
Esnaf ziyaretlerinde ikti darı yermediğini, partisinin pro pagandasını yapmadığını belirten Akşener, “Sadece esnafın derdini dinliyorum. Öğrendiğim önerileri
ve dertleri Çarşamba günleri grup toplantısınıda kamuoyuna mal edi- yorum. Çiftçilerle, kadınlarla, çocuk- larla konuşuyorum bu sorunları or- taya çıkarıyorum. Şimdi şu soruyu sormalısınız “Bu kadın deli mi? Partisine oy istemeden, propagan- da yapmadan niye geziyor?” Niye geziyorum biliyor musunuz? Unutul- dunuz kardeşim, unutuldunuz. Siya- set tarafından unutuldunuz.
Sizin isteklerinizi insanlara anlattım. Gerçeklerin konu şulmasını istiyorum. Esnafa göre müşteri ve- linimettir peki siyasetçiye göre de seçmen velinimettir siz neden velin- imet olmaktan çıktınız?” dedi.
Akşener Emirdağ ziyareti ile ilgili sosyal medya hesabından;
“Emirdağlı esnaf kardeşlerimin anlattıkları bizim gerçek dertlerim- izdir...
Gerçek gündemi uydurma raporlarla örtmeye çalışanlara inat;
Vatandaşlarımızın durumuna ayna tutan, ekonomimizin bel kemiği olan esnaflarımızı dinlemeye, dinlet- meye devam edeceğim” dedi.
İlçemiz 15 Temmuz Şehitler Caddesi’nde bulunan esnafları zi- yaret eden Akşener’e ilçemizde ilgi yoğundu. Çok sayıda hemşehrimiz Akşener’le hatıra fotoğrafı çektirirk- en İYİ Parti İlçe Başkanı tarafından Akşener’e “Emirdağ bilgi dosyası” adı altında bir dosya verildi. Akşener, Emirdağ’dan sonra Bolvadin’e hareket etti.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile