Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
424
Makale Görünüm Sayısı
1851761

Emirdağ Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda inşaatına başlanılan Emirdağ Belediyesi Kır Düğün Salonu’nun inşaatı ta mamlandı.
Yapımı 3 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan ve yaklaşık 2000 met rekare alana sahip ,maksimum 1000 kişi kapasiteli Kır Düğün Salonu bugün hizmete açılıyor.
İlk düğüne ev sahipliği yapmadan önce düğün alanını gezen ilçemiz Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ; “Cuma akşamı ilk organi zasyona ev sahipligi yapacak olan, Emirdağ Belediyesi Kır Düğün Salonu ve Sosyal Tesislerinde son hazırlıklar yapılıyor, bu güzel eser kadim şehrimize hayırlı olsun” dedi.
Belediye Başkanı Serkan Koyuncu daha önceki açıklamasında Kır Düğün Salonuyla ilgili; “Seçim kampanyası süresince Emirdağ’da yaşayan vatandaşlarımızdan en çok talep aldığımız işlerden biri düğün salonuydu. O gün verdiğimiz sözü tutmak adına göreve başlar başlamaz harekete geçtik ve çalışmaları başlattık. Bugün peyzaj çalışmalarını inceledik. Yaz ayında hizmete girecek olan düğün salonunda, gelin odası, idare, servis mutfağı ve açık otopark gibi bölümler bulunacak. İlçemize çok modern ve güzel bir düğün salonu kazandıracağız. Projenin en kısa sürede yapılıp vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için ekibimiz yoğun bir şekilde çalışıyor” demişti.
Er Eğitim Taburundan kalan Adaçal tepesi eteklerine yapılan Belediye Kır Düğün Salonu’nun bu sezon çok sayıda düğüne ev sahipliği yapması bekleniyor. Salon, bugün ve yarın şimdiden iki düğüne ev sahipliği yapacak. İlçemize hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile