Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
446
Makale Görünüm Sayısı
1874330

İlçemiz Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un geçtiğimiz hafta gerçekleşen Afyonkarahisar ziyareti programı kapsamında düzenlemiş olduğu değerlendirme toplantısı sırasında ilçemiz adına çok güzel bir projenin daha sözünü aldı. Bakan Kurum’a desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Koyuncu, “Seçim öncesi verdiğimiz sözlerden bir tanesi olan ‘Millet Bahçesi’ sözünü yerine getiriyoruz” dedi.
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Afyonkarahisar ziyaretleri kapsamında düzenlediği il değerlendirme toplan tısına katıldı. Toplantıda ilçemizde yapılan çalışmalar ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a, bilgiler veren Başkan Koyuncu, başta Millet Bahçesi yapımı olmak üzere diğer projelerle ilgili destek istedi.
“Millet Bahçesi sözünü
yerine getiriyoruz”
Başkan Koyuncu, Bakan Kurum ile yapmış olduğu görüşme sonrasında müjdeli haberi sosyal medya hesabından verdi. Başkan Koyuncu, “Seçim Öncesi verdiğimiz sözlerden bir tanesi olan ‘Millet Bahçesi’ sözünü yerine getiriyoruz. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’un İlimiz ziyaretinde başlama talimatını vermesi neticesinde düğmeye bastık. Bizlere destek veren başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek’e, AK Parti Milletvekillerimiz Veysel Eroğlu’na, Ali Özkaya’ya, İbrahim Yurdunuseven’e, AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay’a ve Emirdağ AK Parti İlçe Başkanımız İsmail Dişiçürük’e teşekkür ederim. İlçemize hayırlı olsun. Bizi takip etmeye devam edin” dedi.
Alanı Yerinde İncelediler!
Bakan Kurum’un talimatı sonrası Millet Bahçesi’nin yapımı için kolları sıvayan Başkan Koyuncu, ilçemiz Kaymakamı Osman Bilici ile birlikte Millet Bahçesi alanı olarak düşünülen Askeriye Eski Eğitim Alanını birlikte incelediler. İncelemeye Orman Bölge Müdürü Recep Temel, Afyon ve Emirdağ Orman Teşkilatları da katıldı.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile