Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
379
Makale Görünüm Sayısı
1728331

İlçemizin yerel marketlerinden Duranlar Market, ikinci mağazasını Eskişehir Caddesi üzeri otogar karşısına açtı. 

“DURANLAR AVM EMİRDAĞ’IN BİR MARKASI HALİNE GELMİŞTİR”

İlçemizin Eskişehir yolu istikametinde büyümesinin ardından bu bölgede ikamet eden vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla ikinci şubesi olan “İncili” Şubesini açan Duranlar AVM sahibi Hüseyin Duran; “Otogar karşısındaki yeni alışveriş merkezimizde ekonomik ve kaliteli ürün yelpazemize devam edeceğiz. Emirdağ’ın markası olan Duranlar Avm hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. İlçemizin bu bölgesine şube açmamızın en önemli sebebi hizmeti halkımızın ayağına getirmektir” dedi.

Geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilen açılışa ilçemiz Belediye Başkan Yardımcısının yanısıra, Davulga Belediye Başkanı Salih Gündoğan, Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin, AK Parti Yönetiminden bazı isimler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Duranlar AVM İncili Şubesi’nin açılışını ise; Davulga ve Gömü Belediye Başkanları yaparak marketin ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

Açılış esnasında davetlilere etli bulgur pilavı, ayran ve pasta ikram edilirken Duranlar AVM İncili Şubesi Eskişehir Yolu Üzerindeki ilk büyük market olma özelliğini taşıyor.

Biz de Duranlar AVM İncili Şubesi’nin ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile