Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
446
Makale Görünüm Sayısı
1874245

Bir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilir

İlçemizde Çarşamba günü yaşanan kazada 3 katlı binanın çatı katında duvar ören işçinin bastığı yer çürük çıkınca ördüğü duvar ile birlikte yaklaşık 8 metreden aşağı düştü.
Ağır yaralanan işçiyi 112 Acil servis ekipleri adeta enkaz altından çıkarır gibi tuğlaların altından çıkarak hastaneye kaldırdı.
Olay, Çarşamba günü saat 14 civarında ilçemiz İncili Mahallesinde meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre, 3 katlı binanın çatı katı duvarını onaran Betoncu Veli lakaplı Veli Erol isimli işçi duvar ördüğü esnada zeminde bastığı yer çöktü. Erol, büyük bir gürültü ile çöken zeminle birlikte aşağı düşerken ördüğü duvar ise üzerine yıkıldı. Tuğlaların altında kalan Erol olay sonrası ağır yaralandı. Olayın ardından çevredekilerin haber vermesi ile olay yerine gelen 112 Acil Servis ambulansı ile Erol hastaneye kaldırıldı. Ağır yaralı olarak ilçemiz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Veli Erol burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı ve hayatını kaybetti.
Öte yandan, Erol’un 112 Acil Servis ekipleri ve çevredekiler tarafından adeta enkaz altından çıkarılır gibi tuğlaların altından çıkarılması ise olayın hemen ardından vatandaşların çektiği görüntülere yansıdı.
Olaydan sonra kazayla ilgili soruşturma başlatılırken hayatını kaybeden Veli Erol’un yakınları hastanede fenalık geçirdi.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile