Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
379
Makale Görünüm Sayısı
1728304

Her hafta Salı günleri parti binasında yerel ve ulusal medya mensupları ile bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, parti çalışmaları ve gündeme dair açıklamalarda bulundu. Yurdunuseven, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Mart’ta Afyonkarahisar’a geleceğini söyledi.

İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Mustafa Ötken’in de katıldığı haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, 16 Nisan’da yapılacak anayasa değişikliği halk oylaması çalışmalarına ilçe, belde ve köylerde devam ettiklerini belirtti. Yurdunuseven, basın toplantısında şunları kaydetti; “Geçen hafta sonu milletvekillerimizle birlikte Çobanlar, Şuhut, Sultandağı ve Afyonkarahisar’da halk oylaması çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımızı 16 Nisan sabahına kadar sürdüreceğiz. Bunun dışında ilimizde Sivil Toplum Kuruluşlarımızla (STK) birlikte bir platform oluşturduk. İnşallah en kısa zamanda meyvelerini de göreceğiz. Onlarla daha önceden de bir araya geldik. Halk oylamasında onlarla da evet için çalışacağız.” Yurdunuseven, Şuhut’ta geçlerle ‘Serbest Kürsü’ etrafında bir araya geldiklerini belirterek, onların kafalarındaki soru işaretlerine cevap verildiğini kaydetti.

TÜM HALKIMIZ DAVET EDİYORUZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Mart’ta Afyonkarahisar’da toplu açılış töreni ve miting düzenleyeceğini ifade eden İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, “Programda her hangi bir değişiklik olmaz ise Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 15 Mart günü ilimizde olacak. Cumhurbaşkanımızı büyük bir coşku ile karşılayacağız. Tüm Afyonkarahisar’lı vatandaşlarımızı düzenlenecek olan açılış töreni ve mitingine davet ediyoruz” dedi. İl Başkanı Yurdunuseven, konuşmasına gazetecilerin sorularını yanıtlayarak devam etti. 

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile