Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
379
Makale Görünüm Sayısı
1728264

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, şehir içi toplu taşıma ücretlerine bu yıl da zam yapılmadığını söyledi. Başkan Koyuncu, “şehir içi ulaşımda biz kar elde etmeyi düşünmedik. Vatandaşımıza hizmeti esas aldık” dedi.
Gönül belediyeciliği anlayışı ile Emirdağ’a hizmet eden Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, pandemi sürecinde ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. 2020 yılı toplu taşıma fiyatlarını, 2021 yılında da uygulama kararı alan Başkan Koyuncu, şehir içi toplu taşımaya zam yapmadıklarını ifade etti.
Toplu taşımada vatandaşların daha rahat yolculuk yapabilmeleri için son model araçlarla hizmet verdiklerini söyleyen Başkan Koyuncu, Emirdağ halkına en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.
Buna göre şehir içi toplu taşıma ücretleri, tam abonman 1 TL, öğrenci yolcu bileti 0,50 TL, asker ler ve vazife malulleri için yolcu bileti 0,25 TL.
Şehir içi toplu taşıma hizmetleri kapsamında ilçemizin merkeze uzak olan birçok noktasından şehir merkezine minibüsler hareket etmek te. >Emirdağ Gazetesi

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile