Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
446
Makale Görünüm Sayısı
1874281

Bilindiği gibi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz hafta Afyonkarahisar’ı ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulunmuştu.
Bakan Soylu’nun ilimize yaptığı ziyaretten Emirdağ’a bir müjde geldiği öğrenildi.
Ziyaretlerinde Afyonkarahisar’ın ihtiyaçlarıyla ilgili de bilgi alışverişinde bulunan Süleyman Soylu’dan bir müjde de ilçemiz için geldi. AK Parti Afyonkarahisar Millet- vekili Ali Özkaya tarafından yapılan paylaşımda; “Valimiz Gökmen Çiçek, vekilimiz İbrahim Yurdunuseven ve il Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay ile Emirdağ Kaymakamlık Binası yapılması talebimizi ilettik. Sayın Bakanımız bu talebimizi kabul edip derhal proje çalışması başlatmıştır. Hayırlı olsun” dedi.
Projenin başlatılması talimatı sonrasında Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu bir açıklamada bulundu. Başkan Ko- yuncu; “Projesini çalışmaktan onur duyduğum “Yeni Emirdağ Hükümet Konağı” projesini Sayın Bakanımız Süleyman Soylu kabul ederek, yapılmasının talimatını vermesi biz leri son derece sevindirmiştir. Pro- jede ve kabulünde emeği geçen
Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’e, Milletvekillerimiz Sayın Ali Özkaya ve Sayın İbrahim Yurdunuseven’e, geceler boyu proje çalışmasında emeği olan Sayın Kaymakamımız Osman Bilici’ye, İl Başkanımız Sayın Hüseyin Uluçay’a ve teknik ekibi- mize teşekkür ediyorum” diyerek bu projenin onaylanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek projeyle ilgili bir de resim paylaştı.
Ayrıca yeni Hükümet Konağı’nın ilçemiz Belediyesi’nin yeni binasının karşısında bulunan Atatürk Kültür Parkı’nın olduğu alana inşa edileceği öğrenildi.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile