Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
446
Makale Görünüm Sayısı
1896081
Emirdağ İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, Ramazan bayramı tedbirlerinde sokağa çıkma yasağı kapsamında asayiş ve trafik denetimi gerçekleştirdi.
Sokağa çıkma yasağı kapsamında ilçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler dün (24.05.2020) trafik denetimi gerçekleştirdi. İlçemizin Eskişehir Yolu girişinde yol kontrol çalışmalarını sürdüren ekipler bazı bağlantı yolları üzerinde ve köy yollarında da uygulama yaptı. Uygulamaya Jandarma Trafik Aşayiş Timleri katıldı. Denetimler esnasında sosyal mesafe ve sağlık kurallarına dikkat edildi. İçişleri Bakanlığı tarafından trafik kazalarının önlenmesine yönelik başlatılan kampanyalar ve "Sokağa Çıkma Kısıtlaması" kapsamında denetimler yapıldı.
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, araba ve açık hava

Uygulamada Jandarma Trafik ekipleri sürücü ve yolcuların bayramını kutlayıp, seyahat izin belgesi bulunan sürücü ve yolculara kolonya ve şeker ikram etti. Ekpler; sosyal mesafe, maske, hız, emniyet kemeri, seyir halinde iken cep telefonu ile konuşma ve genel trafik kuralları hakkında bilgilendirme yapıp, broşürler verdi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, araba, gökyüzü ve açık hava

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile