Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
446
Makale Görünüm Sayısı
1874256

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Bir dönem ilçemiz siyasetinde etkin rol oynayan ve son yerel seçimlerde Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı olan “Fırıncı Fevzi” lakabıyla bilinen Fevzi Alkan’ın oğlu ilçemizin renkli simalarından yazar, şair ve siyasetçi Ahmet Alkan yakalandığı hastalığa yenik düşerek Afyonkarahisar’da hayatını kaybetti.
1995-1998 yılları arasında Refah Partisi ilçe Başkanlığı, Saadet Partisi Emirdağ Belediye Başkan Adaylığı ve Milli Gençlik Vakfı Emirdağ Temsilciliği yapan 1966 Emirdağ Kacerli Mahallesi doğumlu yazar, şair, esnaf ve siyasetçi Ahmet Alkan geçtiğimiz Pazar günü hayatını kaybetti.
Uzun zamandır tedavi gördüğü hastalığın ardından hayatını kaybeden Alkan Pazartesi günü ilçemiz kabristanlığına defnedildi.
Gazetemizde de zaman zaman şiirleri ve görüşleri yer alan Ahmet ALKAN ilçemiz için önemli bir isimdi. Alkan, son yerel seçimlerde Saadet Partisi’nin Emirdağ Belediye Başkan Adayı olmuştu. “Bizim derdimiz Emirdağ” söylemiyle tam bir Emirdağ milliyetçisi olduğunu her ortamda dile getiren Alkan’a Cenab-ı Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile