Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
446
Makale Görünüm Sayısı
1874240
Fotoğraf açıklaması yok.
İlçemiz Emniyet Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde yaptığı istihbarat çalışması sonucu ilçemize uyuşturucu madde getirileceğinin haberini aldı.
İLÇEMİZ OTOGARINDA 90 GRAM ESRARLA YAKALANDI
Haberi alan emniyet yetkilileri 25.02.2020 Salı günü (dün) ilçemiz otogarına bir polis ekibi yerleştirerek konuyu takibe aldı. Yapılan takip neticesinde A.Ç. isimli bir şahıs yanında satışa hazır paketlenmiş 40 adet ‘fişek’ olarak tabir edilen (toplam 90,11 gram ağırlığında) esrar maddesi ile birlikte yakalandı. Edinilen bilgiye göre A.Ç.’nin yakalanmasının ardından A.S. isimli bir şahıs da uyuşturucuları teslim almaya geldi. Emniyet görevlilerinde A.S. isimli şahıs da yakalanarak gözaltına alındı.
A.Ç. İSİMLİ ŞAHIS TUTUKLANDI…
Olay sonrası yakalanan A.Ç. ve A.S. isimli şahıslar ‘Uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan adli makamlara sevkedildiler. A.Ç. isimli şahıs olay sonrası tutuklanarak Bolvadin Cezaevi’ne teslim edildi.
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK
Olay sonrası Emniyet yetkilileri tarafından bir basın açıklaması yapılarak açıklamanın sonunda ; “Uyuşturucu ile mücadele konusundaki faaliyetlerimiz kararlılıkla devam edecektir” denildi. >Kaynak : Emirdağ Gazetesi

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile