Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
339
Makale Görünüm Sayısı
1508192
Görüntünün olası içeriği: Yakup Yılmaz, yakın çekim
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında görev değişimi oldu. İl Yürütme Kurulunda ve İl Yönetiminde olan dördü görevli toplam beş kişinin görev yerleri değişti. Görevlendirme İl Başkanı Hüseyin Sezen’in tensipleri ile yapıldı.
AK Parti Afyonkarahisar İl Yürütme Kurulunda görevli beş birim başkanının görev yerleri değişti. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’in kararı ile yapılan değişiklikte, Teşkilat, Tanıtım ve Medya, Ar-Ge, İl Dış İlişkiler ve İl Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarının görevlerinde değişikliğe gidildi.
İl Teşkilat Başkanı Yakup Yılmaz oldu
Buna göre İl Teşkilat Başkanı olan Mustafa Ötken İl Dış İlişkiler Başkanı olurken, Ötken’in yerine İl Ar-Ge Başkanı olan hemşehrimiz Yakup Yılmaz Teşkilat Başkanı olarak atandı. İl Tanıtım Medya Başkanlığı görevine ise İl Dış İlişkiler Başkanı olan İbrahim Eroğlu görevlendirildi. Teşkilat Başkanı olan Yakup Yılmaz’dan boşalan İl Ar-Ge Başkanlığı görevine ise daha önce İl Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı olan Ali Akçasu atandı. İl Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı görevine ise İl Yönetim Kurulu üyesi olan Tahsin Aydın getirildi.
Yakup Yılmaz kimdir?
Aslen Emirdağlı olan Yakup Yılmaz 1986 yılında dünyaya geldi. Emirdağ Lisesi’nden mezun olan Yılmaz daha önce AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüttü. Daha sonra AK Parti ilçe Teşkilatında görev alan Yılmaz ilçe teşkilatından sonra AK Parti İl Teşkilatında görev aldı. Yılmaz, halen AK Parti İl Teşkilatında AR-GE Başkanı olarak görev yapmakta idi. Yılmaz, bugünkü açıklamayla beraber AK Parti İl Teşkilat Başkanlığı görevine getirildi. Yılmaz’ın İl Teşkilat Başkanlığı’na getirilmesi ilçemizde de olumlu karşılandı.
“Yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum”
Konuya ilişkin bir açıklama yapan Sezen, “Görev yerleri değişen arkadaşlarımız zaten teşkilatımıza önemli görevleri yürütüyorlardı. Bundan sonra da başarıyla sürdürdükleri görevlerini diğer arkadaşlarımıza devrederek çıtayı daha da yukarı çekeceklerdir. Bu bir bayrak yarışıdır. Birbirinden kıymetli olan arkadaşlarımızın her birinin de hedefi kızıl elmadır. Bugüne kadar bütün seçimleri başarıyla atlatmış olan yol arkadaşlarımızın her birine de yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
Yakup Yılmaz'a yeni görevinde başarılar diliyoruz. >EMİRDAĞ GAZETESİ

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile