Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
339
Makale Görünüm Sayısı
1508299
Görüntünün olası içeriği: İsmail Dişiçürük, şunu diyen bir yazı 'AK Parti İlçe Başkanı İsmail DİŞİÇÜRÜK'
AK Parti’nin ilçelerde gerçekleştireceği kongre tarihleri belli oldu.
22 Şubat’ta Bolvadin ilçe kongresi ile başlayacak olan süreç 22 Mart’ta gerçekleşecek olan Bayat İlçe Kongresi ile sona erecek.
Açıklanan takvime göre AK Parti ilçeler içerisindeki 8. kongresini Emirdağ’da yapacak. İlçemizde 7 Mart 2020 tarihinde yapılacak olan kongreyle AK Parti yeni ilçe başkanını seçecek.
Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde ilçemiz Beyazsaray İşhanında bulunan parti binasında AK Parti delegelerini belirlemişti.
İSMAİL DİŞİÇÜRÜK TEK ADAY
7 Mart’ta ilçemizde gerçekleşecek olan kongreyle ilgili olarak; mevcut AK Parti İlçe Başkanı İsmail Dişiçürük’ün şimdilik tek aday olduğu öğrenildi. Dişiçürük’ün karşısına şimdiye kadar bir aday çıkmazken önümüzdeki günlerde kongre sürecine yeni aday veya adayların dahil olup olmayacağını da hep birlikte göreceğiz.
Kongre süreçleriyle ilgili olarak, AK Parti, 23 Aralık Pazartesi günü bir ön tanıtım filmiyle medyada yer almış, ancak film logosuz olarak ekranlarda dönmüştü. Sonrasında ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşlara yazdığı mektubu seslendirdiği asıl film paylaşılmıştı.
Videoda,Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sevgili kardeşim, inanmak, emek harcamak, geçmişi bilerek yarına bakmak, azimle hedefe yürümek, engeller karşısında yılmamak bizi biz yapan değerlerdir.” ifadeleriyle başladığı mektubunu, “Dünkü başarılar yarınını aydınlatan ışığındır. Hep daha ileriyi hedefler ve aşkla çalışırsan hiç yorulmazsın. Kalbini ortaya koyarak yürürsen yol arkadaşlarınla tek vücut olursun. Aklınla hareket edersen tuzaklara düşmezsin. İnancın varsa, umudun da vardır. İnanç varsa, imkan da vardır. Başaracağına inan. Kendin için, ailen için, Türkiye için. İnandığın yolda yürü.” sözleriyle tamamlıyor.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile