Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
339
Makale Görünüm Sayısı
1508456
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla, Emniyet Müdürleri Kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Atama kararına göre, boşta bulunan 4 emniyet genel müdür yardımcılığı görevine atama yapılırken, 49 ilin emniyet müdürü değiştirildi.
Kırıkkale İl Emniyet Müdürü hemşehrimiz Mahmut Çorumlu, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı oldu.
Emniyet teşkilatında Aksaçlı lakabı ile tanınan ve 1990 yılında polislik mesleğine başlayan Çorumlu, ülkenin birçok yerinde kritik görevlerde bulunurken, uzun yıllar istihbarat müdürlüklerinde de görev aldı.
MAHMUT ÇORUMLU KİMDİR?
1968 yılında Emirdağ´da doğdu.1986 yılında Polis Kolejinden, 1990 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. 1990 yılında Ankara Emniyet Müdürlüğünde Komiser Yardımcısı olarak göreve başladı. Sırasıyla Kars,Sinop,Sivas,Kastamonu İl Emniyet Müdürlükleri;KOM Daire Başkanlığı ve Polis Teftiş Kurulu Başkanlığında görev yaptı. 2008-2010 ve 2012-2013 yılları arasında BM (Birleşmiş Milletler )barış gücü bünyesinde Fildişi Sahilinde görev yaptı. 2016 yılı Ekim ayında Kırıkkale Emniyet Müdürü olarak atanan Çorumlu, bu atama ile yeni görevine başladı. İyi derecede Fransızca bilmekte olup,evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile