Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
339
Makale Görünüm Sayısı
1508325

Vali Mustafa Tutulmaz Emirdağ ilçesi ziyaretinde hayırsever Şahinde Şahin’in katkılarıyla ve Devlet-Millet işbirliğiyle ilçeye kazandıracak olan 5 derslikli anaokulunun protokolünü dün imzaladı.
Emirdağ Kaymakamlığında geçekleştirilen imza töreninde İl Millî Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve Hayırsever Şahinde Şahin hazır bulundu.
İmza töreni öncesi İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Emirdağ ilçesi merkezine yapılması planlanan 5 derslikli anaokulu hakkında Vali Mustafa Tutulmaz’a bilgiler verdi.
Eğitime desteklerinden dolayı hayırsever Şahin başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür eden Vali Tutulmaz, Devlet-millet işbirliğinin güzel örneklerinden birine daha şahit olduğunu ve anaokulunun Emirdağ ilçesi ve ilimize hayırlı olmasını diledi.
Vali Tutulmaz Emirdağ Kaymakamlığına da ziyarette bulundu. Kaymakamı Halil İbrahim Acır’dan ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Mustafa Tutulmaz, ziyaret sırasında ilçenin eğitim, sağlık, ulaşım ve alt yapı gibi konularında detaylı bilgiler aldı.
Vefat eden eşinin adını yaşatmak isteyen Hayırsever Gurbetçi Şahinde Şahin ise eğitimin öneminin altını çizerek “Emirdağ’ımızın çocukları okusun istiyorum” diyerek ihtiyaç olan bir bölge olan Yenidoğan Mahallesine bir anaokulu yaptırmak istediğini dile getirmişti.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile