Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
339
Makale Görünüm Sayısı
1508454

Bir süredir atıl vaziyette olan Emirdağ Şehir Ormanı bugün saat 14.00’de törenle hizmete açıldı.
Açılışa; ilçemiz Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, İl Genel Meclis Üyeleri Hüseyin Duran, Necati Şevik, Orman İşletme Şefi Ali Bayındır ve AK Parti İlçe Başkanı İsmail Dişiçürük ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Saat 14.00’de gerçekleşen açılışın kurdelalarını ilçemiz Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ile Orman İşletme Şefi Ali Bayındır kestiler. Açılışta bir konuşma yapan ilçemiz Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; “Emirdağımızın böyle bir tesise çok ihtiyacı vardı. İlçemiz halkı bundan böyle haftasonlarını ve tatil günlerini burada geçirebilecekler. Çevre ilçelerin pek çoğunda olmayan ormanıyla yeşilliğiyle, manzarasıyla eşsiz olan Emirdağlının Tesisi Emirdağlıya hayırlı olsun. Bugün itibariyle açılışımızı yapıyoruz, burada açılış için bir araya gelen hemşehrilerimizle buluşacağız. Onlarla beraber yeni tesisimizi gezip, inceleyeceğiz. Emirdağ Şehir Ormanı Emirdağımıza hayırlı-uğurlu olsun inşallah” dedi.
Açılış dolayısıyla Emirdağ Şehir Ormanı’na gelen vatandaşlara Şehir Ormanı İşletmecisi Ufuk Bilal tarafından köfte ve ayran ikramında bulunuldu. Sonrasında açılışa katılan Belediye Başkanı ve beraberindeler hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile