Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
339
Makale Görünüm Sayısı
1508300

AK Parti Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile İl Başkanı Hüseyin Sezen geçtiğimiz Pazartesi günü ilçemize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Milletvekilleri ve İl Başkanı’nın yanında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; “Emirdağ’ı marka şehir yapacağız”dedi.
AK Parti Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, İl Başkanı Hüseyin Sezen ve parti yöneticileri Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bakanlık yaptığı dönem boyunca Afyon’a büyük yatırımlar getirilmesini sağlayan Eski Bakan ve Afyon Milletvekili Veysel Eroğlu, Emirdağ Belediyesine her türlü desteği vereceklerini belirterek “Başkanımız Serkan Koyuncu’nun projelerine destek olmak için buradayız. Başkanımız ne söz verdiyse arkasında ve destekçisiyiz” dedi.
BELEDİYE BAŞKANI KOYUNCU “EMİRDAĞ’I MARKA ŞEHİR YAPACAĞIZ”
AK Parti Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, İl Başkanı Sezen ve parti yöneticilerini ilçemizde ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ’ı marka şehir yapacaklarını söyledi. Başkan Koyuncu yaptığı konuşmada şunları söyledi.
“Gelmenizle bize güç verdiniz 5 yıl sonra Emirdağ Belediyesini gönül belediyeciliği ile tanıştırmak size, bize ve Emirdağ’ımıza nasip oldu. Bu yolda hakikaten zorlandık, uzun bir seçim süreci geçirdik. Sayın Bakanımız, milletvekillerimiz ve teşkilatımın desteği ile bugün burada Emirdağ’a hizmet etmenin onurunu, gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz siz lerin de desteğiyle Emirdağ’ımızı marka şehir yapmaktır. 5 yıl sonra da Emirdağ’ımızda AK Parti belediyeciliği dışında bir şey konuşulmayacak”dedi.
Koyuncu, milletvekilleri ve İl Başkanı Sezen’e kahve fincanı takımı hediye etti. Sonrasında milletvekilleri ve İl Başkanı Sezen ilçemizden ayrıldılar.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile