Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
345
Makale Görünüm Sayısı
1592147

AK Parti Emirdağ Belediye Başkan aday adaylığı için geçtiğimiz hafta Emirdağ Belediye eski başkanı Cengiz Pala ve AK Parti Emirdağ İlçe Yönetim Kurulu eski üyesi Kadir Aktaş başvurularını gerçekleştirmişti.
12 Kasım Pazartesi günü ise iki aday adayı daha başvurusunu AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Serkan Koyuncu’ya vererek gerçekleştirdiler.
HÜSEYİN DURAN, KALABALIK GELDİ...
AK Parti İlçe Eski Başkanı Hüseyin Duran ilçemiz eski Belediye Başkanlarından L.İhsan Dağ, AK Parti İlçe Eski Başkanlarından H.Halil Yedikapu, AK Parti İl Genel Meclisi Eski Üyelerinden Yusuf Demir ve AK Parti eski ve yeni yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle geldiği AK Parti Emirdağ İlçe Başkanlığı binasında başvurusunu ilçe yönetimine vererek aday adaylığı başvurusunda bulundu. 
Bir diğer aday adayı ise Emirdağ Vergi Dairesi Müdürlüğünde görev yapan Gökhan Yüce oldu. Gökhan Yüce, Emirdağ’da sosyal yardımlaşma anlamında yıllarca idarecilik yapmıştı. Memuriyetten istifa ettikten sonra AK Parti Emirdağ İlçe Başkanlığına arkadaşlarıyla başvuruya gelen Yüce, Emirdağ Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu İlçe Yönetimine sunarak yarışa dahil oldu.
Bu arada AK Parti’de 12 Kasım 2018 Pazartesi günü bitecek olan aday adaylığı başvuruları 16 Kasım 2018 Cuma (bugün) saat 17:00’ye kadar uzaltıldığı duyuruldu.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile