Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
353
Makale Görünüm Sayısı
1610333

Geçtiğimiz Salı günü Eskişehir/Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve CHP Çifteler Belediye Başkan Aday Adayı Sebahattin Tetik’ten oluşan heyet; Mahmudiye Belediye Belediye Başkanı İshak Gündoğan’ı makamında ziyaret ettiler ve birlikte ilçemize geldiler. Heyet; ilçemize gelişinde ilk olarak CHP Emirdağ İlçe Teşkilatını sonrasında ise sırasıyla; Ziraat Odasını, Esnaf Kefalet Kooperatifini, Emirdağ Kaymakamlığını, İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ettiler ve bilgi alışverişinde bulundular.
Heyete ilçemizde; CHP İlçe Başkanı Recep Özer, CHP Yönetiminden Mehti Sarıtaş ve Barış Can eşlik ettiler.
Ataç ve Gündoğan; CHP Çifteler Belediye Başkan Aday Adayı Sebahattin Tetik’in seçim çalışmaları kapsamında, Çifteler halkının da yoğun olarak yaşadığı ilçemizde, vatandaşlar ile bir araya geldiler. İlçemizin meşhur Salı pazarını ziyaret eden başkanlar ve Tetik, esnaf ve vatandaşların sorunlarını, isteklerini ve sıkıntılarını dinlediler. CHP Çifteler Belediye Başkan Aday Adayı Sebahattin Tetik; “Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan ile birlikte, esnaf ve vatandaşların sorunlarını, isteklerini ve  sıkıntılarını dinlemek için Emirdağ ilçesine geldik. Çifteler ilçesinde çok sayıda Emirdağlı var. Çifteler ilçesinde ikamet eden Emirdağlılar, hem Emirdağ’da, hem de Çifteler ilçesinde kalmaktadır. Allah’ın izniyle güçlü bir Çifteler için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğim. Seçimden seçime değil, her zaman Çifteler halkı ile iç içe olacağım” dedi. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan Emirdağ’ını ziyaret ile ilgili, ‘’Çifteler Belediye Başkan Aday Adayı Sebahattin Tetik’in Çifteler için önemli projeleri var. Tetik, Çifteler’de yaşayan vatandaşların isteklerini, sorunlarını bilmektedir. Tetik ve ekibine başarılar diliyoruz” diye ifade ettiler.
Ataç, Gündoğan ve Tetik ilçemizin Pazar yerindeki esnafların sorunlarını ve isteklerini dinlediler. Heyet; Emirdağ’dan Eskişehir’e dönüşte, Çifteler ilçesine uğrayarak vatandaşla sohbet etti.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile