Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
379
Makale Görünüm Sayısı
1728294

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Mehmet Taytak, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler için çalışmalarına hız verdi. Afyonkarahisar’ı karış karış dolaşan Taytak’a vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Her gittiği yerde coşkuyla karşılanan Taytak, sosyal medya hesaplarından vatandaşlara teşekkür etti.
Geçtiğimiz Salı günü ilçemiz Salı pazarını ziyaret eden Taytak’a Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, İlçe Başkanı Abdil Demiral ve partililer eşlik etti. Pazar yerinde alış veriş eden vatandaşlara cumhur ittifakını ve seçim beyannamesi hakkında bilgiler vererek MHP’ye destek istedi. Vatandaşların alış veriş listesine MHP’nin ismini de yazan Taytak, 24 Haziran seçimlerinde vatandaşların sandıkta MHP’ye destek vermelerini istedi.
TAYTAK SOSYAL MEDYADAN SEÇMENLERE SESLENDİ
Gece geç saatlere kadar süren seçim çalışmalarının ardından Taytak, sosyal medya hesaplarından partilerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür etti. Taytak sosyal medya hesabından şu görüşlere yer verdi; Bugün yine Afyonkarahisar’ımızı karış karış gezdik, yüreklere nakış nakışMilliyetçi Hareket Partisi’ni işledik. Dolaştığımız her yerde Cumhur ittifakıyla ilgili vatandaşların çok büyük bir teveccüh içerisinde olduklarını gördük. Bu ittifakta çok mutlu olduklarını bize dile getirdiler. 15 Temmuz gecesi Sayın Genel Başkanımızın dik duruşunu bu seçimlerde sandıklarda ödeyeceklerini ifade ediyorlar. Bu arada 26 Mayıs tarihinde Genel Başkanımızın açıklamış olduğu seçim beyannamemizle ilgili vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz. Af konusuyla ilgili vatandaşlarımız çok büyük beklenti içerisindeler.Sayın Genel Başkanımız bir şeyi gündeme getirmişse mutlaka ülkenin hayrına olan bir konudur mutlaka onunda gerçekleşmesi için her türlü çabayı gösterecektir.
Genel başkanımız varsa siz rahat olun diyorum. Güçlü bir meclis yapısıyla vaat ettiklerimizin tamamını yerine getireceğimizi belirtmek istiyorum. Seçim ziyaretlerimizde ilgilerini esirgemeyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile