Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
379
Makale Görünüm Sayısı
1728272

7 Mayıs 2018 Pazartesi günü Emirdağ Belediyesi ve Halaç Ailesi’nin ortaklaşa yapmış olduğu proje kapsamında Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin İncili Mahallesi’nde temel atma töreni gerçekleştirildi.
48 YATAK KAPASİTELİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
İlçemize yapılacak olan “48 yatak kapasiteli Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi bina inşaatı temel atma töreniyle gerçekleştirildi. Emirdağ Belediyesi arsa hibesi ile hayırsever Halaç Ailesi tarafından 10 Milyon Liraya mal olacak Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi toplamda 8.226,28 m2’lik arazi üzerine yapılacaktır. Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin 3.171,97 m2’lik arazisi Emirdağ Belediyesi tarafından hibe edilmiştir. İmar ve teknik konularda da Emirdağ Belediyesi desteğini vermiştir.
En kısa sürede hizmete girecek olan Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, ilçemize ve bölgemize hayırlı uğurlu olsun.
KİMLER KATILDI?
Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Temel Atma Töreni’ne Hayırsever hemşerimiz Fazlı HALAÇ , İstanbul Altın Rafinerisi Başkanı Av. Özcan HALAÇ, HALAÇ Ailesi, Emirdağ Kaymakamı Hüseyin SAYIN, Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN, Emirdağ Belediye Başkan Yardımcısı Vahit ÜNVER, Emirdağ Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman GÜNEŞ, Daire Amirleri, Belediye Personelleri ve vatandaşlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile