Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
379
Makale Görünüm Sayısı
1728257

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılara Saygı” haftası dolayısıyla Emirdağ Huzurevi Müdürü ve sakinlerini makamında kabul etti.
Ziyarete Emirdağ Huzurevi Müdür Hüseyin ERBEK, Huzurevi personelleri ve huzurevi sakinleri katıldı. Görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyarette Başkan KARGIN, konuklarıyla yakından ilgilendi. Ziyarette Emirdağ Huzurevi Müdürü Hüseyin ERBEK, Emirdağ Belediyesini ihtiyaçlarının karşılama noktasında bu güne kadar her zaman yanlarında hissettiklerini ifade etti. ERBEK, Yaşlılar Haftası kapsamında düzenlenecek etkinlikler hakkında Başkan KARGIN’a bilgi verdi.
KARGIN:’’YAŞLILARIMIZ BİZİM BAŞ TACIMIZDIR’’
Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN ise yaşlılarımızın yanı sıra Müdürlük bünyesinde bulunan diğer kurumlara Belediye imkanları doğrultusunda her türlü hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduklarını söyledi. ‘Hepimiz bir gün yaşlanacağız’ diyen Başkan KARGIN; “Sizler bizim baş tacımızsınız. Gelenek ve göreneklerimize göre yaşlılarımıza hürmet ve saygıda kusur etmeyen bir milletiz. Belediye olarak da yapılan her türlü etkinlikte özellikle sizlerden gelen taleplerin karşılanması noktasında hassas davranıyoruz. Bu vesileyle tekrar Yaşlılar Haftanızı kutluyorum” diye konuştu.
Başkan Kargın kendisini ziyarete gelen Huzurevi sakinlerini Emirdağ Belediye Başkanlığı makamına oturmasını istedi. Huzurevi sakini Kazım ERYILMAZ Başkanlık makamına oturarak Emirdağ Huzurevi’ne yapılmasını istediği bocce oyun sahası,yürüyüş yolu ve peyzaj çalışmalarından bahsetti.
BAŞKAN KARGIN’DAN YENİ HUZUREVİ MÜJDESİ
Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN gerçekleştirilen ziyaret esnasında Belçika’da hayırsever bir vatandaşımızın Emirdağ Belediyesi ortaklığıyla ilçemizde bir huzurevi kazandırılacağını söyledi. Yardımsever vatandaşımızla birlikte yaklaşık 1 Milyon Euro değerinde olacak bu projenin detaylarının görüşüldüğünü belirterek , belediye ortaklığı ile yapılacak olan huzurevinin mevcut binaya ek ya da ayrı bina olması konusunun ise ilerleyen zamanlarda netleşeceğini söyledi. Başkan Kargın belediye teknik ekipleriyle beraber projenin arsa ve imar planı konularında çalışmaların başlatıldığını bildirdi.
YAŞLILARIMIZDAN BAŞKAN KARGIN’A ÇİÇEK HEDİYE EDİLDİ
Emirdağ Huzurevi Müdürü Hüseyin ERBEK, ilçemiz Huzurevi personelleri ve beraberindeki yaşlılarımız Başkan Kargın’a göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı çiçek hediye etti. Başkan Kargın ise Müdür ERBEK ve beraberindeki heyete çeşitli hediyeler sunarak, gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı teşekkürlerini iletti.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile