Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
353
Makale Görünüm Sayısı
1610217

Bir süredir ilçemizde çalışmalarını sürdüren AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ilçemiz Çilli Mahallesi’nin önemli bir kısmında çalışmalarını tamamladı.
AKSA Doğal tarafından çalışmaların tamamlanmasından sonra ilçemiz Çilli Mahallesi, 7091 Sokak adresinde ikamet eden C. Bulduk isimli hemşehrimiz teknik ve idari işlemlerin tamamlanmasıyla evinde doğalgaz kullanmaya başladı.
ÇARŞAMBA GÜNÜ EVE DOĞALGAZ VERİLDİ
Geçtiğimiz Çarşamba günü işlemlerin tamamlanmasından sonra öğle saatlerinde Afyon’dan gelen AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş. saha şefi ve mühendisler eşliğinde C.Bulduk’un evine doğalgaz verildi. Böylelikle ilçemizde ilk kez bir evde doğalgaz kullanılmaya başlandı.
ŞUBAT SONUNA KADAR 25 EV DAHA...
Konuyla ilgili bilgi aldığımız aracı firma Emirdağ yetkilisi Selçuk Mola şunları kaydetti : “Bu hemşehrimizin daha önce aboneliği yokmuş. Hemşehrimiz AKSA Doğalgaz Emirdağ Şubesi’ne önce 610 TL. abonelik bedeli yatırdı. Sonrasında biz bu evde ücretsiz keşif yaptık. Evin ısıtma sisteminin doğalgaza uygun olduğunu gördük. Projesini tamamladık. İlave tesisatları ve yoğuşmalı kombisini takarak 1 günde işini teslim ettik. AKSA Doğalgaz projeyi onayladıktan sonra sayaç açılarak gaz verme işlemi tamamlandı. Projelerimiz onaylandıktan sonra Şubat ayı sonuna kadar ilçemiz Çilli Mahallesi’ndeki 25 evi daha doğalgaza kavuşturmayı planlıyoruz.
Mevcut altyapısı yani konutun ısıtma sistemi doğalgaza uygunsa bir dairenin maliyeti 5-6 bin TL. arasında, hiçbir altyapısı olmayan konutlar için bu fiyat 6-8 bin TL. arasında değişiyor” dedi.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile