Emirdağ Hava Durumu

EMIRDAG

Kullanıcılar
1
Makaleler
345
Makale Görünüm Sayısı
1592122

İlçemiz Aziziye Anadolu Lisesi 2017-2019 Yılları arasında gerçekleşitirilecek olan Erasmus+ Projesi kapsamında Polanya’nın Poznan şehrinde yapılan Career Based Opportunities (Kariyer İmkanlari) Konulu projenin ilk toplantısı yapıldı.
Polonya, İtalya, Romanya, Bulgaristan ve Türkiye ülkelerinin ortaklığı ile yürütülen Erasmus (Plus)+ projesi kapsamındaki ilk toplantı 11-15 Aralık 2017 tarihleri arasında Polonya’nın Poznan şehrinde yapıldı. Yapılan toplantıya Aziziye Anadolu Lisesi Proje Koordinatörü Zehra BABACAN ve Rehber Öğretmeni Fatma BATIK katıldı. Polonya koordinatörlüğünde yapılan toplantıda ilk olarak ülke ve okulların tanıtımı, ülkelerin kendi iş istihdamı ve kariyer imkanları ile ilgili yapılan araştırmaların sunumu ve gençlerin iş piyasasına atılması ile ilgili yapılması gerekenler planlandı.
Konuyla ilgili ilçemiz Aziziye Anadolu Lisesi’nden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi :
“2017-2018 eğitim-öğretim döneminde başladı ğımız Erasmus + Okul Ortaklığı projemiz 2019 Haziran döneminde sona erecektir. Bu süreç içerisinde öğretmen ve öğrencilerimiz sırasıyla İtalya, Romanya ve Bulgaristan okul ortaklarımızı ziyaret edecek ve birçok eğitim programına katılacaklardır. 2019 Haziran ayında projenin son toplantısı ülkemizin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek ve proje sona erecektir”

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile